Skip to main content
Kripto Haberleri

VinFast, ön sipariş verilen VF e35, VF e36 araba modellerine blok zinciri teknolojisini uyguluyor

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

6 Ocak’tan itibaren VinFast, VF e35, VF e36 elektrikli otomobil modelleri için ön sipariş alacak. VinFast, ön siparişleri kabul etmenin yanı sıra, başlangıçta blok zinciri teknolojisini sipariş deneyimine uygulayacak ve ABD pazarında mülkiyet talebinde bulunacak.

VinFast, ön sipariş verilen VF e35 araba modellerine blok zinciri teknolojisini uyguluyor

Sentetik Ekip’te VF e35, 15 milyon VND ön sipariş seviyesine sahiptir ve 150 milyon VND değerinde bir kupon alır; VF e36, 20 milyon VND ön siparişi verdi ve 250 milyon VND için bir kupon aldı.

ABD’de 200$ ön sipariş veren müşteriler, VF e35 için 3.000$ ve VF e36 için 5.000$ değerinde bir e-kupon alacaklar. Blok zinciri teknolojisinin kullanımıyla, müşteriler bir VinFirst NFT sertifika kartı (blok zincirinde yeri doldurulamaz bir varlık kodu) alırlar ve böylece NFT biçiminde öncü bir müşteri olduklarını kanıtlarlar.

VinFirst üyeleri için ayrılan avantajlar ve teşvikler, müşterilerin birçok fırsat açarken öncelik haklarını kolayca ve şeffaf bir şekilde kontrol etmelerini sağlamak için doğrudan VinFirst NFT tabanlı blok zinciri cüzdanına aktarılır. Depozito her iki piyasada da iade edilecektir.

Yakın gelecekte, VinFast ABD’de blok zincirini yeni uygulamaya başladı ve yukarıdaki teknolojiyi yakında diğer pazarlara da uygulamak için araştırma yapıyor.

Ön sipariş portalı, VinFast Global EV Day sergisi CES 2022 sırasında ABD ve Sentetik Ekip’te 5 Ocak’ta saat 17:00’den (Las Vegas saati – 6 Ocak 2022 Sentetik Ekip saatiyle 08:00) itibaren aynı anda açılacak. .

VinFast, sipariş alımının açıldığı tarihte ABD ve Sentetik Teamese pazarları için 2 model VF e35 ve VF e36 satış fiyatını açıklayacak, Avrupa ve Kanada’daki fiyatı ise daha sonra açıklanacak.

Pazardan bağımsız olarak, milyarder Pham Nhat Vuong’un otomobil şirketi, rekabetçi fiyatların sürekliliğini, pil kiralama politikasını ve herkese elektrikli araç sahibi olma fırsatı vermek için 10 yıllık bir garanti sağlayacağını doğruladı.

CES 2022 – Dünyanın en etkili tüketici elektroniği fuarı, 2022 yılının Ocak ayının başlarında, tüm segmentlere yayılmış eksiksiz bir elektrikli otomobil ürünleri yelpazesiyle düzenlendi.

CES 2022’de VinFast’ın öne çıkan özelliği, pazar segmentlerinin çoğunu kapsayan 5 model de dahil olmak üzere ilk kez halka sunulan eksiksiz elektrikli araç yelpazesidir. VinFast 3, ABC segmentinde tamamen yeni, benzeri görülmemiş modeller sundu. D ve E segmentlerinde kalan iki model, Kasım 2021’de LA Auto Show’da sunuldu.

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Kaynak: gençlik

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin