Skip to main content
Kripto Haberleri

WisdomTree, Dördüncü Çeyrek 28,3 Milyon Dolarlık Net Zarar Bildirdi

Yazan Şubat 3rd, 2023Yorum Yazılmamış

Anahtar noktaları:

  • WisdomTree, dördüncü çeyrek itibariyle 73.3 milyon $ gelir üzerinden 28.3 milyon $ net zarar bildirdi.
  • Üçüncü çeyrekte WisdomTree, geçen yıl 30 Eylül itibarıyla yıllık %36 düşüşle 178 milyon$’a geriledi.
Blockchain özellikli fonları işleten New York merkezli bir varlık yöneticisi olan WisdomTree, kripto para varlıklarının değerinin bir önceki yılın aynı döneminde 357 milyon dolardan dördüncü çeyreğin sonunda 136 milyon dolara düştüğünü belirtti.
WisdomTree, Dördüncü Çeyrek 28,3 Milyon Dolarlık Net Zarar Bildirdi

Geçen yılın aynı döneminde, şirket 11,2 milyon dolar kar elde etti ve bunun sonucunda 28,3 milyon dolar net zarar elde etti.. Faaliyet geliri düştü 73,3 milyon dolar dördüncü çeyrekte düşüş 79,2 milyon dolar önceki çeyrek

Sonuçların sunumuna göre, WisdomTree’nin dijital varlık stratejisi, kripto paranın yanı sıra geleneksel varlıkların token ve fonlar aracılığıyla dijital ekosisteme getirilmesine dayanıyor. Vurguladı kullanıcıların dijital varlıklara harcama, aktarma ve yatırım yapmalarına olanak tanıyan yeni dijital cüzdanı WisdomTree Prime. Ürün şu anda bekleme listesinde.

firma bildirdi 5,3 milyar dolarlık net giriş, esas olarak sabit getirili, ABD hisse senedi ve emtia ürünlerine girişler tarafından yönlendirildi. Kriptoya özgü net akışlar toplamda 4 milyon doları buldu.

2022’de 12 milyar doları aşan net girişle desteklenen WisdomTree, yılı rekor varlık yönetimiyle kapattı.

COO ve Başkan Jarett Lilien şunları söyledi:

WisdomTree, Dördüncü Çeyrek 28,3 Milyon Dolarlık Net Zarar Bildirdi

Üçüncü çeyrekte Coincu, New York merkezli varlık yönetimi WisdomTree’nin kripto varlık varlıklarını bildirdi. geçen yıl 30 Eylül itibarıyla yıllık %36 düşüşle 178 milyon$’a geriledi.

Bilgelik Ağacı vardı 265 milyon dolar ikinci çeyreğin sonunda kripto para birimlerinde, ancak üçüncü çeyrekte piyasanın çökmesi nedeniyle varlıklar 87 milyon dolar değer kaybetti. Geçen yılın üçüncü çeyreğinden sonra iş 277 milyon dolar kripto varlıklarında.

Bu yılın üçüncü çeyreğinin sonunda, Bilgelik Ağacı vardı 70,9 milyar dolar yönetim altındaki varlıklarda.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmektedir ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Thana

CoinCu Haberler