Skip to main content
Kripto Haberleri

XCOPY’nin “Şehirdeki Tüm Zamanların En Yüksekleri” 6 Milyon Dolarlık İşareti Vurdu

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Bored Apes ilgi odağında güneşlenirken, NFT alanını yöneten hala eski muhafız. Son zamanlarda erken bir kopya 2018’de basılan sanat eseri, 1.630 ETH’ye satıldı. Bu, bugünün fiyatlarıyla 6 milyon doların üzerinde.

Söz konusu öğe, XCOPY’nin “Şehirdeki Tüm Zamanların En Yüksekleri”dir. Sert ve Ölümün önsezili tasviri, feribot, kuşatılmış bir tüccarı açıkça ait olduğu cehenneme taşırken. Bu arada, görüntü koyu kırmızı ve siyahın tonları arasında tehditkar bir şekilde titriyor.

“Şehirdeki Tüm Zamanların En Yüksekleri” 16 Kasım 2018’de blok zincirine ulaştı. Ardından, tam bir yıl sonra, Aralık 2019 itibariyle 1.436 $ olan 10 ETH için ilk kez el değiştirdi. Geçen Eylül ayına kadar orada kaldı. 1.000 ETH, 3 milyon dolar karşılığında alındı. Ve şimdi, yılın başında, bu değer 6 milyon dolara fırladı. Hepsi, topluluktan hiçbirini içermeyen tek bir sanat eseri veya PFP muadilleri tarafından vaat edilen yardımcı program için. Tamamen sanat eserinin kendisinde tutulan değer için. İnanılmaz.

NFT’lere gelince, mirasın yerini alacak bir şey yok gibi görünüyor. Son zamanlarda, büyük bir anlaşma yapıldı “saygısız“Maymunlar taban fiyatının (kısaca) CryptoPunks’ı geçtiği an. Ancak, yelpazenin diğer ucuna bir bakın ve en yüksek Punk satış rakamlarının maymun rakiplerininkileri gölgede bıraktığı açıktır.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

Twitter üzerinden kredi: Loopify

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.