Skip to main content
Kripto Haberleri

XRP balinaları, giriş çılgınlığı sırasında fonlarını borsalardan uzaklaştırıyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

XRP balinaları, genel kripto piyasasına para akışı arttıkça fonlarını borsalardan uzaklaştırıyor. Yazarken XRP 0.8415 dolardan el değiştiriyor.

xrp-balinalar-move-their-funds-away-from-exchanges-during-inflows-spree

XRP/USD 4 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

Balinalardan iki XRP büyük transferi

İlk işlem basın saatinden üç saat önce ortaya çıktı ve Nexo borsasından 162 milyon XRP aktarıldı. Büyük aktarımdan sonra, borsanın sıcak cüzdanı sadece 2 milyon XRP’ye sahiptir. Büyük ticaret, varlığın %4,3 yükselmesinden sadece birkaç saat önce gerçekleşti.

xrp-balinalar-fonlarını hareket ettir-borsalardan uzaklaştır-girişler sırasında-serin1

Kaynak: Balina Uyarısı

İkinci, daha az önemli işlem Binance borsasında yapıldı ve daha önce aktarılan 130 milyon dolara kıyasla yaklaşık 11 milyon dolar değerinde. Şu anda şaşırtıcı bir şekilde 300 milyon XRP tutan bilinmeyen bir adrese yapılan büyük bir işlem.

Her iki işlem de büyük para akışı trendi sırasında yapılır, çünkü kullanıcılar fonlarının çoğunu değişim adreslerine taşırlar. Binance, merkezi olmayan borsalar hariç olmak üzere sıcak cüzdan borsalarına toplam 65.000 BTC gönderildiği için 7.000 BTC’lik rezervin artacağını bildirdi.

Ne yazık ki sahipleri için, borsaların istikrarlı akışı XRP’nin 0,9 doların üzerinde işlem yapmaya devam etmesine yardımcı değil. Varlık şu anda bir haftadan kısa bir süre önce elde ettiği değerin% 16.8’ini kaybettikten sonra 0.83 dolardan işlem görüyor.

Geri çekilmenin ilk işaretleri, varlığın 20 Aralık’ta ralli yapmaya başlamasından ve dört gün içinde% 21 ralli yapmasından sonra XRP’de ortaya çıktı. Uzun vadede XRP, en son en yüksek seviyesi olan $1.30’a ulaştığından beri istikrarlı bir şekilde düşüyor.

Uzun vadeli bir düşüş trendi sırasında, varlık neredeyse% 40 değerini kaybetti ve tüm zamanların en yüksek 2 dolarından bile daha fazla.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (İndirim % 10 işlem ücretleri): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla bilgi:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin