Skip to main content
Kripto Haberleri

XRP bir ayda ikinci kez 1 doları kırmaya çalışıyor ama…

Yazan Aralık 31st, 2021Yorum Yazılmamış

XRP, Ağustos ayından bu yana üç ayrı girişimin ardından 1,35 dolara sıçradı; Yükseliş momentumunu genişletmek için son girişim Kasım ayının başlarında yapıldı, ancak XRP bir kez reddedildi ve o zamandan beri düşüş gösteriyor.

Bundan sonra fiyat 0,78 dolardan geçici bir dip yaptı ve o diplere geri dönecek gibi görünüyor. Dip mi olacak yoksa XRP yeni bir dip mi yapacak?

XRP ikinci kez 1'i kırmaya çalışıyor

Kaynak: TradingView

XRP azalan trend çizgisini (beyaz) kırdı ancak 1 dolardan reddedildi ki bu da tarihi öneme sahip. 1,34 dolar ve 0,6 dolardaki en yüksek ve en düşük değerler, fib geri çekilme seviyelerini temsil etmek için kullanılıyor.

0.97 USD ve 0.88 USD fib geri çekilme seviyeleri son birkaç hafta içinde fiyatı düşürdü. 0,88 dolar (camgöbeği kutusu) alanında alıcılar ayıları durdurmaya çalıştılar ve başarısız oldular.

Satıcılar, fiyatı yeniden 0,9 doların altına çekmeyi başardı. Ancak, 0,8 dolar civarında XRP konsolide oldu ve bu ayın başlarında yükseldi. Kendini tekrar edebilir, ancak alıcılar eğilimi tersine çevirmeye çalışırken zayıflayacak, ancak 1 dolarda başarısız olacak.

0,78 dolar ve 0,71 dolar boğalar tarafından savunulması gereken büyük destekler. Bu seviyelerin altında bir kapanış fiyatı muhtemelen XRP’yi 0,63 dolara doğru getirecektir.

XRP ikinci kez 1'i kırmaya çalışıyor

Kaynak: TradingView

RSI, geçmişte boğalar için biraz önemli olan bir seviye olan 40 seviyesinden sekti. Bu seviyenin altında bir kapanış fiyatı, ayıların gücünün arttığını, ancak bu son denemede olmadığını gösteriyor.

CMF +0.05’in altında, bu da piyasaya sermayenin döküldüğü, ancak önemli bir aralık olmadığı anlamına geliyor. Müthiş Osilatör, başarısızlığa uğramadan ve sıfıra düşmeden önce zayıf yükseliş çubukları yazdırdı.

0,78-0,82 dolar aralığında, XRP tekrar dalgalanabilir ve alıcı aramak için potansiyel olarak 0,75 dolara (camgöbeği kutusu) düşebilir. 0,78 doların altında bir günlük kapanış, alıcı bulunmadığına ve fiyatın düşmesi gerektiğine işaret ediyor.

Haberleri takip etmek ve bu makaleye yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Annie

Ambcrypto’ya göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telgraf kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin