Skip to main content
Kripto Haberleri

XRP, fiyatı 1’e düşürmek için bir ayı tuzağı olarak kısa sıkıştırmaya başlar.

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

XRP fiyatı son altı gün içinde bazı büyük satışlar gördü. Fiyat 1 dolara ulaştığında satıcılar tokenden hızla vazgeçerek XRP’yi %20 düşürdü. Ancak, düşüş eğilimi güçlü bir alım fırsatına dönüştü.

XRP %30’dan fazla artarak 1 dolara yükseldi

XRP fiyatı şu anda 0,01 $ / 3 $ kutudaki Nokta ve Parmak Tablosunda (P&F) önceki baş ve omuz modelinden bir boyun kırılmasını test ediyor. P&F tarafından geliştirilen model başak modelidir. Spike, bir yükseliş trendine işaret eden bir tersine dönüş formasyonudur.

XRP fiyatı için teorik ticaret kurulumu, 0,86 dolarda satın alma durdurma, 0,82 dolarda 4 kutu zarar durdurma ve 1,10 dolar kar hedefidir. Bu alım satım düzeninin ödül / risk oranı 6: 1’dir. Ayrıca, iki ila üç hücreli durdurma emri, herhangi bir örtülü kâr girişinin korunmasına yardımcı olur.

Satın alma durdurma emri, basın zamanında 0,86 dolardır, ancak mevcut O sütunu düşüyor olabilir. Bu durumda giriş ve stoploss da azalır. Örneğin, XRP fiyatı üç O’yu daha 0,79 ABD Dolarına düşürürse, satın alma durdurma emri 0,82 ABD Dolarına ve zararı durdurma 0,79 ABD Dolarına dönüşür. Kâr hedefi aynı kalır.

XRP, almak için bir ayı tuzağı olarak kısa sıkıştırmaya başlar

XRP / USDT 0,01 $ / 3-kutu ters P&F tablosu.

Teorik bir uzun ticaret kurulumu için iptal yoktur. Doğası gereği, spike desenleri, bir tersine dönüş gerçekleşene kadar düşükleri veya yüksekleri tanımaz. Tüccarlar, XRP fiyatı O sütununun yaklaşık %50’si kadar düştüğü için direnç veya momentumda bir yavaşlama beklemelidir.

Haberleri takip etmek ve bu makaleye yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Annie

Fxstreet’e göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telgraf kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin