Skip to main content
Kripto Haberleri

XRP/USD DeğerlemeSi Geriledi, Ortalama $0.80

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

XRP Değerleme Düşüşleri, Ortalama $0.80 – Aralık 29
Kripto ekonomisi 0.86 $ ve %0.81 değer çizgileri arasında işlem yaparken Ripple XRP / USD değerlemesinin 0.80 $ ortalama ile gerilediğini deneyimledi. Piyasanın yüzdelik oranı yazı itibariyle 1,34 negatif seviyesindedir.

XRP Değerlemesi Geriledi, Ortalama $0.80: XRP Piyasası
Anahtar Düzeyleri:
Direnç seviyeleri: $).90, $1.00, $1.10
Destek seviyeleri: $0.70, $0.60, $0.50XRP/USD – Günlük Grafik
Ripple XRP/USD günlük grafiği, kripto-ekonomik değerlemenin kritik bir destek temeli olduğuna inanılan 0.80 dolar ortalama ile gerilediğini gösteriyor. 14 günlük SMA trend çizgisi 50 günlük SMA trend çizgisinin altındadır. Stokastik osilatörler, 40 aralığına dokunmak için aşırı alım bölgesinden güneye doğru geçti. Bu, kripto paranın ABD Doları değerine karşı işlem gören düşen güçler altında olduğunu ifade eder.

Ripple XRP/USD piyasası, kripto-ekonomik değerleme geriledikçe 0,80 $ ortalamasıyla daha düşük bir destek temeli oluşturmak için daha da altına girecek mi?

Ripple XRP/USD piyasasının daha da altına inebileceği boyut zamanın rahminde yer alırken, kripto-ekonomik değerleme geriledikçe boğalar tamamen harekete geçecek ve ortalama 0.80 dolar olacak. Değer çizgisinin sürdürülebilir bir şekilde kırılması, piyasanın 0,70 $ civarında yeni bir destek temeli bulmasını ve inşa etmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, bir sıçrama, piyasayı ay trendiyle tekrar rayına oturtmak için hemen oynamaktır.

Ripple XRP/USD piyasa teknik analizinin aşağı yönlü tarafında, 14 günlük SMA göstergesinin 0,90 dolar seviyesinde konumlandırılması, kripto ekonomisinin bir süre daha bu direnç seviyesinin altında işlem görmeye devam edebileceğinin işaretidir. Ancak, noktaya karşı ani agresif bir toparlanma, kriptonun uzun vadeli görünümde piyasanın ayı güçlerine karşı kontrolünü geri kazanmasını sağlayacaktır.
.

XRP/BTC Fiyat Analizi

Buna karşılık Ripple XRP, şu ana kadar Bitcoin’e karşı bastıracak katalizörden hala yoksun. Ripple XRP/USD fiyat analizi grafiği, kripto para birimi çift değerlemesinin SMA’ların trend çizgilerinin altında gerilediğini gözler önüne seriyor. 50 günlük SMA göstergesi 14 günlük SMA göstergesinin üzerindedir. Stochastic Osilatörler 20 aralığına yaklaştı. Temel kriptonun karşı kriptoya karşı duruşlarını kaybettiğini belirtmek için daha küçük bir ayı mum çubuğu yapımdadır. Yatırımcılar, yukarı yönlü bir hareket geri dönüş onayı vermek için sondan bir önceki yana oluşan bazı ayı mum çubuklarına karşı bir boğa mum çubuğunun ortaya çıkmasını beklemek zorunda kalabilirler.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek mi istiyorsunuz? eToro’ya yatırım yapın!

Perakende yatırımcı hesaplarının% 68’i bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder.

Daha fazla bilgi:

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1