Skip to main content
Kripto Haberleri

YAKIN Coin Rallisi Yeni Yıla Hazır Yeni Seviyeler

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bu son iki hafta içinde Near Protocol, önceki Tüm Zamanların En Yüksek direnci olan $13.2 direncini kırmada dikkat çekici bir ralli gösterdi. Coin ilk takip mumunda %10’luk bir kazanç gösterdiğinden, fiyat yeni destek seviyesinden yeterli sürdürülebilirliği gösteriyor.

Önemli teknik noktalar

  • NEAR coin fiyatı 14,5 dolar direncini aştı
  • Yakın protokol parasında gün içi işlem hacmi 1 Milyar dolar dır ve bu da %8,02’lik bir kayba işaret eder.

TradingView GrafiğiKaynak-Tradingview

11 Aralık’taki Near Protocol coin’in önceki yayınında, madeni para Kasım ayındaki düzeltme aşamasından toparlanıyordu. Madeni para fiyatı 12 dolar işaretine kadar etkileyici bir ralli gösterdi, ancak piyasadaki sert satış baskısı bir geri çekilme daha talep etti.

Bu küçük geri çekilme 8.3 dolardan önemli bir destek buldu ve yeni bir ralliye başladı. 21-26 Aralık tarihleri arasında grafikte ardışık yeşil mumlar görüldü ve toplam kazanç %91,8 oldu. Fiyat, önceki Tüm Zamanların En Yüksek $13.32’sını ihlal etti ve uzun bir fırsat daha sundu.

NEAR fiyatı, alıcıların üstünlüğü olduğunu gösteren önemli EMA’ların (20, 50, 100 ve 200) boğa dizisini geri almıştır. Göreli Güç Endeksi(62), aşırı alım bölgesine yaklaşan kendi rallisini takip ediyor.

NEAR Coin 13,2 $ işaretinin üzerinde iyi sürdürülebilirlik gösteriyor

TradingView GrafiğiKaynak- Tradingview

Near Protocol coin 1.65 $ yeni bir ATH işaret etti. Parite geçtiğimiz günlerde fiyatı 1.32 dolar desteğine indiren bir yeniden test aşamasından geçti. Madeni para saatlik zaman dilimi grafiğinde çift alt desen oluşturdu ve alt seviyeden sekti.

Bugün, fiyat% 10’luk ani bir pompa sağladı ve ekstra bir avantaj sağlayarak 14.5 $ ‘lık küçük direnç seviyesini aştı. Coin yakında boğa patlaması umuduyla Yeni ATH’ye meydan okuyabilir.

Coin için önemli direnç seviyeleri 16,3 dolar, ardından 19 dolar (geleneksel pivot seviyesi R1). Flipside’da ise destek seviyeleri 14.4 dolar ve 13.2 dolar seviyelerinde.

Feragatname

Sunulan içerik yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşuluna tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce piyasa araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel maddi kaybınızdan herhangi bir sorumluluk almaz.

Yazar Hakkında

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1