Skip to main content
NFT Haberleri

Yaklaşan Droplar: 28 Şubat – 6 Mart

Yazan Mart 1st, 2022Yorum Yazılmamış

Kabul edelim: NFT alanı hareket ediyor gerçekten hızlı. Meta veri tabanında işlerin ne kadar hızlı değişebileceği göz önüne alındığında, NFT’lerde bir hafta, bir aylık IRL olabilir.

Bizi yanlış anlamayın – uzaya ne kadar çok insan girerse, o kadar neşeli olur. Ancak büyük sanat ve fikirlerin sürekli akışı nedeniyle, tüm haberleri, lansmanları ve genel olayları takip etmek giderek zorlaşıyor.

Pekala, bitmeyen Twitter ve Discord günlerini geride bırakabilirsiniz, çünkü kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz yaklaşan NFT düşüşlerinin haftalık bir listesini çıkaracağız.

üçüncü

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Sean Williams

Ne: Sürümleri aç

Ne zaman: 28 Şubat @ 18:30 ET

Neresi: şık ağ geçidi

Niye ya: Sean Williams, benzersiz, renkli, bazen soyut tarzıyla NFT alanında dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bir illüstratör, animatör ve tasarımcıdır. NG platformundaki üçüncü düşüşü için Williams, açık sürümler olarak 11 yeni parçanın yanı sıra önceki koleksiyonerlerine bir airdrop sunuyor.

Heyecan NFT

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: François Berthoud

Ne: Fiziksel karşılıkları olan NFT’ler

Ne zaman: 28 Şubat @ 18:30 ET

Neresi: YapımcılarYer

Niye ya: Hype NFT, İtalyan lüks markası Bulgari ve fotoğraf, moda ve güzel sanatlar galerisi Fondazione Sozzani ile işbirliği içinde Francois Berthoud’dan yeni bir damla. Görsel hayal gücünün sınırlarını keşfetmeyi hedefleyen Berthoud, her birine kendisine ilham veren fiziksel parça/nesnenin eşlik ettiği bu NFT koleksiyonunu yarattı.

Çoklu Evren Rüyaları

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Jon Noorlander

Ne: Müzayedeler, çizimler ve açık sürüm

Ne zaman: 28 Şubat @ 18:30 ET

Neresi: şık ağ geçidi

Niye ya: Jon Noorlander, yirmi yıllık kariyeri boyunca sayısız şapka takmış İsveçli multidisipliner bir sanatçıdır. Noorlander, en son NG düşüşü için benzersiz, eterik insansı karakterler içeren dokuz yeni parça yarattı.

pislik surat

???

Kim: pislik surat

Ne: Dört baskı NFT

Ne zaman: 1 Mart @ Saat TBA

Neresi: Cartoonvillain.com

Niye ya: Jerkface, Christie’s aracılığıyla NYC sokak sanatçısı, galeri sanatçısı oldu. İlk NFT düşüşüyle ​​Jerkface, benzersiz, renkli, pop-kültürden ilham alan stilini içeren dört baskı parçasını sunacak. Gözünü üzerinden ayırma onun instagramı daha fazla bilgi gelmek için.

Siber Komisyoncular

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Josie Bellini

Ne: 10.001 avatar koleksiyonu

Ne zaman: 1 Mart @ 15:22 ET

Neresi: CyberBrokers.io

Niye ya: Kripto sanatı OG Josie’den CyberBrokers geliyor: benzersiz ve tamamen zincirleme avatar koleksiyonlarından oluşan yeni bir PFP koleksiyonu. CyberBrokers koleksiyonundaki her parça, Josie’den 1/1 üretken sanat eserinin yanı sıra farklı türde metaverse deneyimlerine üyelik ve erişim sağlayacaktır.

makaralar

Kim: Federico Solmi

Ne: Döngü video NFT’leri

Ne zaman: 1 Mart @ 18:30 ET

Neresi: YapımcılarYer

Niye ya: 20 yılı aşkın bir süredir Federico Solmi, günümüz toplumunun distopik bir vizyonunu tasvir etmek için parlak renkler ve hicivli bir estetik kullanıyor. En son çıkışıyla Solmi, sessiz filmlerde kullanılan geleneksel sinema tekniklerinden ilham aldı ve eksantrik bir dizi tarihi kostüm giymiş karakterlerin döngüsel video NFT’lerini yarattı.

Sevgi dili

Kim: Gregory Siff

Ne: Toplama mekaniği TBA

Ne zaman: 2 Mart @ 18:30 ET

Neresi: YapımcılarYer

Niye ya: Çok yönlü sanatçı Gregory Siff, soyutlama, pop ve aksiyon resmini birleştiren son derece duygusal stiliyle tanınmaktadır. En son koleksiyonuyla Siff, ikonlardan ve soyut jestlerden oluşturulmuş görsel bir etnografik dergi sunuyor.

asık suratlı darcels

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Craig Redman

Ne: 10.000 avatar koleksiyonu

Ne zaman: 4 Mart @ Saat TBA

Neresi: DourDarcels.io

Niye ya: New York’ta yaşayan sanatçı Craig Redman, rasgele oluşturulmuş NFT karakterlerinden oluşan yeni, büyük ölçekli bir PFP NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Darcel hayal kırıklığı‘ kendine özgü tarzı. Proje, koleksiyoncuları zaman içinde özellikler ve işbirlikleri ile ödüllendiren, topluluk öncelikli bir girişim olacak.

Tıklamak

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Ivan Dianov

Ne: 1.000 üretici NFT

Ne zaman: 4 Mart @ 12:00 ET

Neresi: ArtBlocks.io

Niye ya: Click, üretken sanatçı Ivan Dianov’un yakında çıkacak bir projesi. Dianov, Dmitri Cherniak’tan ilham aldığını söylüyor. zil sesleri ve sonsuz kombinasyonlar, eğlenceli karakterler ve küpler, vokseller ve modüler sistemler için kendi tutkusunu içeren tıklanmış bloklardan yapılmış benzersiz heykeller yaratmaya çalıştı.

Bobu

https://platform.twitter.com/widgets.js

Kim: Azuki

Ne: 20.000 kesirli NFT

Ne zaman: 6 Mart @ Saat TBA

Neresi: Azuki.com

Niye ya: #40 (Bobu) bir kesirli sanat orijinal NFT’nin grup sahipliğini oluşturmak için parçalanacak ve yeniden satılacak kasa. Bu, Azuki evrenindeki bir çekirdek karakter üzerinde parçalı IP yönetimindeki ilk deney olacak.

Fotoğraflar Josie Bellini’nin izniyle.

Posta Yaklaşan Droplar: 28 Şubat – 6 Mart ilk ortaya çıktı şimdi nft.