Skip to main content
NFT Haberleri

Yeni Funko Pop! Koleksiyon Hanna-Barbera’ya Hayat Veriyor

Yazan Mart 18th, 2023Yorum Yazılmamış

inanılmaz bir son ekleme Dijital Funko Pop diziliş, klasik Hanna-Barbera karakterleridir. 1950’ler ve 2000’lerin başındaki ikonik animasyon karakterleri şimdi Funko ile Blockchain’e geliyor! Bu stilize Pop’un ilk seti! Rakamlar 28 Mart’tan itibaren Droppp.io platformunda yer alacak. Hanna-Barbera Digital Funko karakterlerinin ilk seti ayrıca Huckleberry Hound, Mr. Jinks ve Mighty Mightor’u içerir.

Digital Funko Pops olarak Hanna Barbera karakterlerinden oluşan bir dijital dizinin resmi, bir funko pop karakteri olan Birdman, Funko kutusunda.

Hanna-Barbera Dijital Funko! Pops: Blockchain Üzerindeki Nostalji

Digital Funko Pops’un en son serisi, Warner Bros. Discovery Global Consumer Products ile yapılan bir işbirliğinin nezaketidir. Funko Dijital Pop! misli olmayan jetonları Hanna-Barbera dijital ticaret kartı paketlerine dahil eder. Diğer koleksiyonlar gibi, bu paketler de “Standart” ve “Premium” koleksiyonluk paketler halinde gelir. Standart paketlerin (5 Digital Pop!) fiyatı 9,99 USD ve Premium paketlerin (15 Digital Pop!) her biri 29,99 USD’dir. Her paketin satışı 18.250 paket ile sınırlıdır.

Her paket satın alımı, hayranlara nadir bulunan bir Funko Digital Pop’u keşfetme şansı verir! Tahsil edilebilir. Ayrıca, bu dijital koleksiyon öğeleri, beş sınırlı sayıda fiziksel koleksiyon öğesinden biri için kullanılabilir! Kurtarılabilir Dijital Pop! Hanna-Barbera 1. Seri’de Mighty Mightor (Mighty Mightor), Birdman (Birdman ve Galaksi Üçlüsü), Mr. Jinks with Pixie ve Dixie (The Huckleberry Hound Show), Huckleberry Hound (The Huckleberry Hound Show) ve Freddy Funko yer alır. kendi gibi.

İle Funko Digital Pop’u satın alın! x Hanna-Barbera Serisi 1Hayranlar, Droppp.io platformu aracılığıyla kredi kartı, Apple Pay veya Google Pay kullanabilir. Bu paketler yayında 28 Mart, 11 AM PT / 14:00 ET.

Hanna-Barbera hakkında

Hanna-Barbera, tüm zamanların en sevilen ve ikonik çizgi film karakterlerinden bazılarını üreten, 20. yüzyılın en etkili animasyon stüdyolarından biriydi. The Flintstones, The Jetsons ve Scooby-Doo gibi hit şovlarla, Hanna-Barbera’nın animasyon stili ve karakter tasarımları, onlarca yıl boyunca animasyon televizyonunun standardını belirliyor.

Gösterileri nesiller boyu izleyiciyi eğlendirdi ve popüler kültürün silinmez bir parçası oldu. Ayı Yogi ve Tom ve Jerry gibi onlarca yılı kapsayan ikonik karakterlerle, bugüne kadar ev isimleri olarak kaldılar. Hanna-Barbera’nın çalışmalarının animasyon endüstrisi ve genel olarak pop kültürü üzerindeki etkisi abartılamaz.

Funko Hakkında

Merkezi Everett, Washington’da bulunan Funko, önde gelen bir pop kültürü yaşam tarzı markasıdır. Funko, en sevdikleri popüler kültür markaları ve karakterleriyle bağ kurmanın somut yollarını arayan tüketiciler için vinil figürler, masa oyunları, aksiyon oyuncakları, pelüş, giysi, ev eşyaları ve aksesuarlar dahil olmak üzere birçok kategoride lisanslı popüler kültür ürünleri tasarlar, tedarik eder ve dağıtır.

Posta Yeni Funko Pop! Koleksiyon Hanna-Barbera’ya Hayat Veriyor ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.