Skip to main content
Kripto Haberleri

Yeni özellikler ve güncellemeler: kullanıcı güvenliği, Adobe ve daha fazlası

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Her ay, sizden ve topluluktan gelen geri bildirimlere yanıt olarak özellikler ekliyoruz ve platformumuzu güncelliyoruz. İşte’s sürekli büyüyen OpenSea ekibinden en son.

Adobe, OpenSea ile entegre

Ekim ayında duyurduğumuzda haberleri yakalayamadıysanız, Adobe ile olan ortaklığımız NFT alanında kullanıcı güvenliği için heyecan verici bir adımı temsil eder.

‘İçerik Kimlik Bilgileri’ Adobe kullanıcılarının opensea alıcılarına görüntülenen kimlik bilgileriyle birlikte kripto cüzdanlarını bağlamalarına ve kreasyonlarını kaynak kodla doğrulamalarına olanak tanıyan yeni bir araçtır.

Her şeyi buradan okuyun.

OpenSea nedir?

OpenSea’yi ailenize ve arkadaşlarınıza açıklamakta zorlanıyorsanız, bu sizin için video!

Yeni koleksiyon incelemesi açılır pencere

Yeniden görüntülenmemiş koleksiyonlarda satın al düğmesine tıklayanlar için uyarı açılır alanını güncelledik. Orada dikkatli olun, millet ve bir satın alma onaylamadan önce her zaman araştırmanızı yapın.

Etkinlik sayfası güncelleştirmeleri

Etkinlik sayfasına artık koleksiyon sayfasından erişilebilir ve anahtar bilgilerine erişmeyi kolaylaştırdık!

Koleksiyon sayfalarındaki oluşturucu adresleri

İçerik üretici hesabını artık koleksiyon adı altında koleksiyon sayfalarında görebilirsiniz. Biz’bu cesur yeni dünyada kullanıcıları güvende tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Önceden ortaya çıkan koleksiyonlar için yer tutucu görüntüler

It’s artık hangi öğelerin önceden ortaya çıkardığı ve hangilerinin ’t olduğu daha nettir. Neden bilgisayar suratlı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Neden olmasın?

Son değiştirilen fiyatlar hakkında ödeme uyarısı

Ne yazık ki, sistemi oyun ve yapmak istemiyorlar satın alma için kullanıcıları kandırmak isteyen bazı kötü aktörler var. OpenSea Trust & Safety ekibi, topluluktan gördüklerimiz ve geri bildirimlerimiz doğrultusunda dolandırıcılarla mücadele etmenin yollarını yakından izliyor ve her zaman geliyor.

Bir NFT’nin fiyatı yakın zamanda değiştirildiyse, ödeme akışına bir uyarı ekledik. Üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir.

Ana sayfa en iyi koleksiyonları

Sanat para ile ilgili değildir, ancak sayıları kontrol etmek bazen eğlencelidir. Sıralama sayfasına tıklamanızı kaydetmek için en iyi koleksiyonları ana sayfaya ekledik. (Elbette tüm filtreleme ihtiyaçlarınız için sıralama sayfasına gidebilirsiniz!).Sizden haber almak istiyoruz.

Topluma fayda sağlayacak özellikler için önerileriniz varsa, bize ulaşın Discord or Heyecan – Platformu nasıl geliştirebileceğimize dair fikirleri her zaman duymak için hazırız!

Bize katılın

NFT’ler tüketici internetinde yeni bir rönesansı temsil ediyor ve OpenSea ekibine katılmak için mükemmel bir zaman. Bir rol ile ilgileniyorsanız, yönetim kurulunda işe alım yapıyoruz.

(Kapak resmi kredisi: Ben Kovach)


The post Yeni özellikler & güncellemeler: kullanıcı güvenliği, Adobe ve daha fazlası ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.