Skip to main content
NFT Haberleri

Yuga Labs, Yeni Bir “Mecha Apes” NFT Koleksiyonu ile 50 Milyon Dolar Kazanmayı Planlıyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

NFT alanındaki bazı kaynaklara göre, popüler blockchain teknoloji şirketi Yuga Labs, yeni bir Mecha Apes NFT koleksiyonunu piyasaya sürmek üzere. Son günlerde sosyal medyada bu haber patladı. Görünüşe göre Protos, Bored Ape Yacht Club yaratıcılarının yeni koleksiyonla 50 milyon doları aşmayı hedeflediğini doğrulayan sızdırılmış bir belge gördü. NFT topluluğu şimdi raporla ilgili gizli işaretler ve mesajlar arıyor.

renkli metaverse kara alanı görüntüsü Mecha Apes NFT
Bazıları, Otherdeeds koleksiyonundaki Mecha Piece NFT’nin yeni bir NFT koleksiyonuna işaret ettiğini öne sürüyor. Kredi: Diğer tapu #88375

Mecha Apes adında yeni bir Yuga Labs NFT projesi var mı?

Yeni Mecha Apes NFT koleksiyonuyla ilgili söylentiler bir süredir internette dolaşıyor ancak son haberler konuyu yeniden alevlendirdi. 15 Eylül’de kripto medya şirketi Protos, Mecha Apes adlı yeni bir NFT koleksiyonu hakkında sızıntılar ve ayrıntılar içeren bir Yuga Labs belgesi gördüklerini belirtti.

Peki, bu iddiaların herhangi bir meşruiyeti var mı? Herhangi bir gerçek kanıt olmadan doğrulamak zor. İddiaya göre bu yeni sızıntılar, bu yıl yeni bir koleksiyonun piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Ek olarak, sızıntılara göre 50 milyon dolar ve 100.000 metaverse arazi parçası toplamayı hedefliyor.

Özellikle, Yuga Labs, NFT lansmanları hakkında herkesin bildiği gibi gizlidir. Bununla birlikte, bu yılın başlarında 450 milyon dolarlık tohum finansmanı sırasında çok çeşitli planların ana hatlarını çizdi.

Bazıları, Mecha Apes NFT kelimelerinin göründüğü 2022 Otherside metaverse yol haritasına sahip sızdırılmış bir Yuga Labs saha güvertesinden bahsetti.

Otherdeeds yeni projelerin anahtarı olabilir

Yeni bir koleksiyon hakkında resmi bir haber olmasa da Yuga Labs ekosisteminde bazı ince ipuçları var. Bir Mecha Parçası, Otherdeeds’de bir eser olarak gösterildi.

Farkında olmayanlar için, Otherdeeds NFT’leri, gelişen Bored Ape Yacht Club metaverse’i olan Otherside’daki arazi sahipliğini temsil eder. Otherside NFT koleksiyonu için 100.000 Otherdeeds, ilk satıştan elde edilen 600 milyon doların üzerinde fonla büyük ölçüde başarılı oldu.

Yuga Labs tarafından Animoca Brands ile ortaklaşa oluşturulan Otherside, BAYC topluluğu için bir 3D metaverse alanıdır. Geldikleri takdirde Mecha Apes NFT’leri için bir yuva sunabilecek metaverse için büyük planlar var.

sızdırılmış bir BAYC yol haritasının görüntüsü
Bu yılın başlarında, sızdırılmış bir yol haritası, Mecha Apes için bir plan içeriyordu.

BAYC kurucusu Mecha Apes NFT söylentilerini kapattı

Bildiğimiz gibi, Yuga Labs NFT projeleri hakkında çok gizlidir. Ancak, en son söylentilere yanıt olarak, Yuga’nın kurucu ortağı Gargamel (takma ad) konuştu. Mecha Ape NFT’leri hakkında dolaşan söylentilerden bahseden bir tweet’ten alıntı yaparak “sahte haberler” dedi.

Bu, çeşitli Yuga Labs söylentilerine karşı ilk konuşması değil. Ne zaman saha güvertesi yol haritasının bu yılın başlarında dolaşmaya başlamasıyla eski ve modası geçmiş olarak nitelendirdi.

Yani, olup olmadığını kesin olarak bilmiyoruz Yuga Laboratuvarları bir Mecha Apes NFT koleksiyonu oluşturuyor. Daha geniş planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi onayı beklememiz gerekecek.

Posta Yuga Labs, Yeni Bir “Mecha Apes” NFT Koleksiyonu ile 50 Milyon Dolar Kazanmayı Planlıyor ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.