Skip to main content
Kripto Haberleri

Zach Dexter, Crypto Exchange Genel Merkezini Miami’ye Taşıdığında FTX ABD’nin Başkanlığını Yapacak

Yazan Eylül 28th, 2022Yorum Yazılmamış

Başkan Brett Harrison’ın emekli olmasının ardından, konuyla ilgili ilk elden bilgiye sahip bir kaynağa göre Zach Dexter, önde gelen FTX’in ABD türev işinden tüm organizasyonu devralacak.
Zach Dexter, Crypto Exchange Genel Merkezini Miami'ye Taşıdığında FTX ABD'nin Başkanlığını Yapacak
Zach Dexter

Değişiklik, FTX US’nin genel merkezini bulunduğu yerden başka bir yere taşımasıyla gerçekleşir. Chicago ile Miami. Kaynağa göre, Dexter uzun süredir Miami’de yaşıyor. O katıldı FTX ABD içinde Ekim 2021şirketini satın almasının ardından LedgerXCEO olduğu yerde.

Harrison’da bulunan Chicago, bugün erken saatlerde cumhurbaşkanından istifa ettiğini açıkladı. Önümüzdeki aylarda sorumluluklarını değiştireceğini ve organizasyonda danışmanlık pozisyonu alacağını belirtti.

FTX kurucusu Sam Bankman-Fried bugün erken saatlerde Miami’ye taşınma hakkında tweet attı ve duyurdu Zach Dexter yeni görevine başlayacak.

Zach Dexter, Crypto Exchange Genel Merkezini Miami'ye Taşıdığında FTX ABD'nin Başkanlığını Yapacak

Şehrin belediye başkanı, Francis Suarezdeğişim operatörünü karşıladı.

Geçen yıldan beri FTX US, Miami’ye taşınmayı hedefliyor. Arena isim haklarını kazandıktan sonra Ulusal Basketbol Birliği Miami Heat için 135 milyon dolar üzerinde 19 yıl geçen yıl, şirket şehrin spor meraklıları arasında zaten bir isim kabulüne sahipti.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

harold

CoinCu Haberler