Skip to main content
Kripto Haberleri

Zhu Su, Şifrelemede ‘Yeraltı Bankalarının’ Karanlık Tarafını Açığa Çıkarıyor

Yazan Mart 19th, 2023Yorum Yazılmamış

Anahtar noktaları:

  • Three Arrows Capital’in kurucusu Zhu Su, kısa süre önce kripto para birimi endüstrisinin mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini tartışmak için Twitter’a gitti.
  • Bazıları, kripto para birimlerine olan ilgi ve yatırımdaki son artışın bir balona yol açabileceğine dair endişelerini dile getirirken, diğerleri teknolojinin uzun vadeli beklentileri konusunda iyimser.
Three Arrows Capital’in kurucusu Zhu Su, kısa süre önce kripto para birimi endüstrisinin mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini tartışmak için Twitter’a gitti. Su’ya göre, sektörde son zamanlarda yapılan hataların çoğu, “bankacılık”, “yer altı malları” ve “içselleştirme süreçleri” gibi geleneksel finans (tradfi) fikirlerinin getirilmesine bağlanabilir.
Zhu Su, Şifrelemede 'Yeraltı Bankalarının' Karanlık Tarafını Açığa Çıkarıyor

Zhu Su, kripto para birimi endüstrisindeki bir sonraki boğa piyasasının, bu sorunları tanıyan ve altta yatan kripto altyapısına öncelik veren yeni bir paradigmaya kendini adamış kişiler tarafından yönlendirileceğine inanıyor. Ona göre, kripto endüstrisi hala ilk aşamalarında ve yenilik ve büyüme için önemli bir potansiyel var.

Zhu Su’nun yorumları, kripto para birimi topluluğundaki birçok kişinin endüstrinin geleceğini tartıştığı bir zamanda geldi. Bazıları, kripto para birimlerine olan ilgi ve yatırımdaki son artışın bir balona yol açabileceğine dair endişelerini dile getirirken, diğerleri teknolojinin uzun vadeli beklentileri konusunda iyimser.

Bu tartışmalara rağmen, kripto para birimi endüstrisinin hızla geliştiği açıktır. Sürekli olarak yeni projeler ve girişimler ortaya çıkıyor ve yerleşik oyuncular değişen pazar koşullarına uyum sağlıyor.

Bu evrimin kalbinde, sektöre güç veren altyapı yatıyor. Birçok kripto para biriminin temelini oluşturan Blockchain teknolojisi, manipülasyona ve sansüre dayanıklı, merkezi olmayan ve şeffaf bir işlem yürütme yöntemi sunar.

Bununla birlikte, blockchain teknolojisinin ve kripto para birimlerinin benimsenmesi henüz başlangıç ​​aşamasındadır. Erken benimseyenlerin çoğu teknolojiyi benimsemiş olsa da, kripto para birimlerinin ana akım haline gelmesinden önce hala uzun bir yol var.

Bu arada, kripto para birimi endüstrisi zorluklarla ve engellerle karşılaşmaya devam edecek. Bununla birlikte, Su’nun öne sürdüğü gibi, inovasyona ve büyümeye öncelik veren yeni bir paradigmaya bağlı olanlar, muhtemelen sektörü önümüzdeki yıllarda ileriye taşıyacak.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmektedir ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Annie

Coincu Haberler