Skip to main content
Kripto Haberleri

ZIL Coin Toparlanma Rallisi 15% Kazançla İpuçları

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

4 saatlik zaman dilimi grafiğinin bir fincan ve tutamak deseni Zilliqa sikkesinde bu kurtarma aşamasını başlattı. Fiyat geçtiğimiz günlerde yeni bir ralli için ilk adımı olarak 0.075 $ gibi önemli bir direnç seviyesinden çıktı. Ancak, yeniden test aşamasında sıkışmış, madeni para alt zaman diliminde başka bir fiyat deseni oluşturdu.

Önemli teknik noktalar

  • ZIL coin fiyatı 20 günlük EAM desteğini geri aldı
  • Zilliqa coin’deki gün içi işlem hacmi 181.2 Milyon dolar ve bu da %24.34’lük bir kayba işaret ediyor.

Kaynak- Tradingview

Zilliqa coin’in 29 Kasım’daki önceki yayınında, coin fiyatı bu düzeltme aşamasını sona erdirme umuduyla 0.077 $ desteğinden sıçradı. Ancak alıcı fiyatı 0.091$ direncinin ötesine taşıyamadı ve önceki desteğe gerileyemedi.

Dahası, 4 Aralık’taki kan banyosu satış baskısını körükledi ve fiyatın 0.077 $ desteğini ihlal ettiği sonucuna neden oldu. Son zamanlarda parite 0.057 $ işaretinden önemli bir destek tespit etti ve boğa tersini hareketlendi.

ZIL teknik grafiği, fiyatında oldukça yan bir ralli gösterir ve daha yüksek EMA’ların (100 ve 200) düzlmesine neden olur. Ancak yeni ralli şu ana kadar 20 ve 50 EMA hattını geri almaya devam etti.

Göreli Güç Endeksi(54), alım basıncının yoğunluğunu gösteren, değerde bir artış gösterir.

Simetrik Üçgen Deseni Oluşturan ZIL Coin

Zilliqa Fiyat Analizi: ZIL Coin Toparlanma Rallisi %15 Kazançla İpuçları

Kaynak- Tradingview tarafından zil/usd grafiği

26 Aralık’ta Zilliqa coin fiyatı, bir fincan ve sap deseninin 0.075 dolarlık yakasını aşarak tüccarlar için harika bir boğa fırsatı sundu. Ancak, coin hala yeni destek için yeniden test aşamasını kapatmadı.

Saatlik zaman dilimi grafiği, bu konsolidasyon için 0,075 USD desteğinin üzerinde simetrik bir üçgen deseni gösterir. Bu fiyat düzeninden düzgün bir çıkış, bu coin’de gerekli hamleyi tetikleyebilir.

Geleneksel pivot seviyeleri, yukarı yönlü coin için önemli seviyelerin 0.083 $ ve ardından 0.89 $ olduğunu göstermektedir. Alt tarafta ise destek seviyeleri 0.7 dolar ve 0.63 dolar seviyelerinde.

Feragatname

Sunulan içerik yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşuluna tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce piyasa araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel maddi kaybınızdan herhangi bir sorumluluk almaz.

Yazar Hakkında