Skip to main content
Kripto Haberleri

ZyCrypto ⋆ Yeni Kullanıcı Seçenekleri Sunan WEEX Genel Testi Başlıyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklam


&nBSP

&nbsp

Dünyanın en güvenli ve kullanımı en kolay vadeli işlem platformu olan WEEX, ana akım varlıkların vadeli işlem ticaretini resmen başlattı. Yeni kayıt süreci, kullanıcılara düşük fiyatlar, güvenlik ve kolaylık konusunda yeni bir deneyim sunuyor.

Küresel teknoloji devinin metaverse’i devralmasıyla, dijital para birimindeki ilgili sıcak plakalar sıcak noktalar haline geldi. Birinci kademe borsalar anakara pazarından çekilirken, sıradan yatırımcılar dijital para birimi ticaretine dahil olmak istiyor. İlk dikkat edilmesi gereken güvenliktir.

WEEX, dijital para birimi cinsinden yatırımcılara güvenlik ve profesyonellik açısından yenilikçi bir platform sunmıştır. Çok yönlü güvenlik koruması ve yüksek hızlı işlem eşleştirme teknolojisi ile giderek daha fazla yatırımcının dikkatini çekmiştir.

WEEX, bir uyumluluk ticaret platformu olarak, her zaman temel başlangıç noktası olarak kullanıcıların çıkarlarını almış ve kullanıcıların fonlarının güvenliğini etkili bir şekilde korumuştır. WEEX, platform fonları üzerinde çok boyutlu koruma sağlar ve platformlar, hesaplar, cüzdanlar ve iç kontrol yönetimi gibi çok seviyeli güvenlik koruma sistemleri kurarak risklerden kaçınır.

WEEX platformunun geliştirme sürecinde güvenlik önemli bir gösterge olarak alınmış, ticaret mekanizması sürekli geliştirilmiş, iki tam pozisyon ve pozisyona göre pozisyon modu benimsenmiş, adım kapatma pozisyonuna sıfır elleçleme ücreti uygulanmış, küçük ve orta ölçekli müşterileri korumak için şifreli para piyasasında orijinal işaretleme fiyat sistemi benimsenmiştir.

Reklam


&nBSP

&nbsp

Platformun oluşturulmasının en başından itibaren WEEX’in uzun vadeli stratejik vizyonunu yansıttı ve eksiksiz bir hizmet güvenliği stratejisi sağladı. Denizaşırı deneyime dayanarak, sunucular birden fazla konuma dağıtılır ve yedeklenir, böylece güvenlik asla kaybolmaz ve kullanıcı bilgileri sızdırılmayacaktır.

WEEX’in ilgili sorumluları oybirliğiyle weex’in her zaman “önce müşteriler, önce ortaklar” iş felsefesine bağlı olduğunu belirtti ve kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanmakta ısrar etti. Ayrıca, şirketin resmi bir lisansa sahip olması gerektiğini de içeren dünyanın çeşitli ülkelerinin düzenleyici gerekliliklerine uyması gerekir.

Şifreli para borsaları için düzenleme her platform için bir testtir. Şu anda WEEX Singapur, Dubai, ABD MSB ve Kanada MSB’den finansal lisanslar almıştır. “WEEX, işlerini yasal olarak uyumluluk öncülüne göre yürütür ve WEEX asla hazırlıksız savaşlar vermez.” Yetkili kişi, WEEX’in başladıktan sonra kullanıcılar tarafından güvenilmesinin nedeninin de bu olduğunu söyledi. Dünya çapında daha fazla şifreleme meraklısı çekmek için WEEX’in gözetim ve uyumluluk geliştirmesine tabi olması gerekir.

Profesyonel Kullanıcı Sabit Çekirdek Standardı Düşünüyor

Kullanıcılar dijital para birimi alım satım platformunu seçtiklerinde profesyonellik de önemli bir ilkedir. Bunun nedeni, sıradan yatırımcıların dijital para birimindeki yatırımları şifreleyebilecek bilgi ve becerilere sahip olmamaları ve acilen profesyonel hizmetlere ihtiyaç duymalarıdır. Bir yandan, cüzdan yönetimi, borsada hesap açma, işlem işleme ve diğer sıkıcı işlemler gibi birçok şifreleme dijital para birimi türü vardır; Öte yandan, vadeli işlemler gibi türev ürünler, dijital para biriminin 7×24 saat işlem görece büyük ölçüde dalgalanıyor. Weex, kalkınma stratejisi açısından blockchain’i aktif olarak dağıtmayı, çok ülkeli hizmetler sunmayı ve küresel kullanıcılar için şifreli parasal ve finansal hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. İşletmesi spot ve sürekli vadeli işlem işlemlerini vb. Wall Street, Silikon Vadisi, Citibank ve Google gibi teknoloji ve finans alanında önde gelen küresel işletmelerden bir grup profesyoneli bir araya topladı. Blockchain endüstrisinde dijital para birimi alanında zengin deneyime sahiptir ve ekipleri Singapur, Tayvan Eyaleti ve Dubai dahil olmak üzere dünyanın her yerine dağılmıştır.

Ürün işlem stratejisi açısından WEEX, çok sayıda teknik gösterge ve iki özlü işlem ve profesyonel işlem modu sağlayan profesyonel bir grafik işlem analizi aracına sahiptir. Ürün, dünyanın en iyi kurumlarıyla eşleşecek şekilde tasarlanmıştır, ödemelerin vadesi geldiğinde yapılıp anonim ve güvenli bir işlem ortamı oluşturulmasını sağlar. Kayıt için e-posta kullanabilir, KYC’yi tamamen atlayabilir ve bir hazırlıksızkullanıcının işlemine ilişkin deneyim.

Sermaye güvenliği açısından, banka varlık yönetimi doğrulaması için çok imzalı cüzdanlara sahiptir ve Google’a sermaye güvenliğini sağlamak için çift doğrulama, dağıtılmış cüzdan yönetimi ve hızlı sermaye tahsisi sağlar. Ayrıca yeterli fona sahip 1.000 BTC mevduat havuzu kurdu. Kullanıcılar herhangi bir zamanda nakit çekebilirler. Aynı zamanda, fonun havuzunun gerçekten açık ve denetimli olmasını sağlamak için bankanın adresi kamuya açık.

Piyasa kapsayıcılığı açısından WEEX her zaman açık bir duruş sergilemiştir. Kullanıcılar için dijital para birimi ve ortakları için “adil ve kazan-kazan” işbirliği fırsatları sunan güvenli ve dost canlısı dijital para birimi ticaret hizmetleri sunmayı taahhüt ediyor. WEEX’ten sorumlu kişi, platformun dünyanın her yerinden ajanları platforma katılmaya ve şifreli para biriminin getirdiği yeni bir resmi boyamak için birlikte çalışmaya davet edeceğini söyledi.

WEEX, Singapur’un en iyi blockchain yatırım kuruluşlarından 100 milyon ABD doları yatırımla inşa edilmiştir. Dijital para piyasasının yukarı akışı olarak WEEX, ürünlerini parlatma temelindeki eğilimi yakından takip edecek ve ana akım ve popüler şifreleme varlık segmentini seçecektir. WEEX, kullanıcılara yüksek kaliteli yatırım hedefleri sunma gücüne sahiptir. Mevcut küresel ortamda WEEX, uyumlu ve güvenli bir değişim için yeni bir kriter belirleyerek dünya çapındaki kullanıcılara yüksek standartlarda birinci sınıf dijital finansal hizmetler sunmaktadır.

WEEX platformunu Facebook, Medium, Discord, Reddit’ te takip edin, Heyecanve Weibo.

Çevrimiçi danışmanlık:

WEEX Çin topluluğu: https://t.me/Weexasia_Exchange

WEEX İngilizce topluluğu: https://t.me/Weex_Global

WEEX resmi web sitesi: https://www.weex.com

Şirket Adı: WEEX INTERNATIONAL EXCHANGE LTD

İrtibat Kişisi: Chase

E-posta: [email protected]

Ülke: Singapur

İnternet sitesi: https://www.weex.com